Albert apartmány 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: Do 2 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Val Di Fassa / Penia di Canazei
Vybavení: garáž, internet, letní terasa, lyžárna, parkoviště, úschovna lyží
Sport v blizkosti: cykloturistika, horské lezení , krytý bazén, lyžování, pěší turistika, saňkařská dráha, snowboard, volné lyžování, vysokohorská turistika

Itálie, lyžování v Alpách, Dolomity, Canazei

Apartmány se nacházejí v Penia di Canazei, na úpatí Marmolady a pod závratnými stěnami Vernel. Penia je vzdálena 2,5 kmod lanovek v Canazei.  Rozlohově menší apartmány, ale útulné, jsou komfortně zařízené a v alpském stylu, vybavená kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, koupelna se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, barevnou satelitní TV. Některé apartmány mají balkón nebo terasu. Parkování je na vlastním dvoře. 100 mod domu je krásné nové dětské hřiště, malý supermarket, bar, restaurace a zastávka skibusu. V létě jsme připravili našim zákazníkům kartu Val di Fassa, se kterou se mohou zúčastnit výletů a akcí pořádaných APT Val di Fassa, včetně Pass Panorama.Dům se nachází se v klidném prostřed, má 2 podlaží s 6 apartmány.

Ap1: MONO 2 osoby– jedna obývací místnost s dvojlůžkem, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchou, tv, terasa, parkovací místo. AP 2: MONO 2-3 osoby - jedna obývací místnost s dvojlůžkem a rozkládacím gaučem, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchou, tv, terasa, parkovací místo. AP 3: MONO 3-4 osoby- jedna obývací místnost s dvojlůžkem a rozkládacím dvojgaučem, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchou, tv, parkovací místo. AP 4: BILO 3-4 osoby- jedna obývací místnost s  rozkládacím dvojgaučem, 1 ložnice s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchou, tv, balkon s výhledem do zahrady, parkovací místo. AP 5 :BILO 3-4 osoby jedna obývací místnost s  rozkládacím dvojgaučem, 1 ložnice s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchou, tv, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, parkovací místo. AP 6 :TRILO 4 osoby- 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky, menší kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna se sprchou, tv, terasa, parkovací místo.

Ceny zahrnují: daně, topení, elektřinu, ložní prádlo, koupelna a kuchyně, s týdenní změna, závěrečný úklid kromě kuchyňským koutem, který musí být ponechán uklizené a čisté.K dispozici je také prádelna a lyžárna s boty teplejší, a letní sídlo na horském kole.Domácím zvířatům vstup povolen.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení