Catinaccio-Rosengarten Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: 2-5 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Val Di Fassa / Moena
Vybavení: bar, fitness, lyžárna, recepce, restaurace, sauna, seminární místnost, stolní tenis, vnitřní bazén
Sport v hotelu: stolní tenis
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, krytý bazén, kulečník, lyžování, půjčovna kol, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, squasch, stolní tenis, volné lyžování, vysokohorská turistika

UVEDENÁ CENA
je za osobu a den s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji. Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2-3 jídel + bohatý zeleninový bufet. V ceně je vstup do vyhřívaného hotelového bazénu ( 28C ) a fitness.

Slevy: - osoby na 3. lůžku – děti 1-3 roky – platí 375,-Kč/1 den, děti 3-7 let –30%, děti 7-12 let -25%, nad 12 let –10% 

UBYTOVÁNÍ:
Hotel Catinaccio Rosengarten se nachází 200 m od centra Moeny. Z hotelu se Vám nabízí fantastický výhled na skalní masivy Dolomitů a zároveň je zde nejlepší výhled na centrum Moeny. Hotel se nachází 3 km od nástupní stanice lanovky na Alpe Lusia a 10 km od lanovky na Ski center Latemar a 15 minut od nástupní stanice na vyhlášenou „Sella Rondu“ v Campitellu. Tento rodinný hotel je známý svou vyhlášenou kuchyní a ochotou personálu splnit jakékoliv Vaše požadavky.

Další vybavení hotelu – hotelový bar, sauna, hydromasáže, fitness, konferenční místnost, herna pro děti, stolní tenis, stolní fotbal.

JUNIOR – pokoj vhodný pro mladé nenáročné lidi. Finančně nejvíce výhodný.

CLASSIC – standartní výbava pokoje nabízející oddech a navíc telefon a TVsat.

SUPERIOR – nejlepší výhledy a výbava pokoje, telefon, trezor, TVsat.

PREMIER – nové, velké e luxusně zařízené pokoje nabízí ten největší komfort. Velice pěkný nábytek, velké a pohodlné postele, telefon, minibar, TV, denní pokoj, trezor, budík, vysoušeč vlasů. Do tohoto typu pokoje Vám nosí snídani každé ráno až do postele.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení