Medil hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: 350 m od lanovky
Lokalita: Itálie / Val Di Fassa / Campitello
Vybavení: bazén se skluzavkou, dětská herna, fitness, hlídání dětí, jídelna, parkoviště, recepce, restaurace, solárium, sušárna lyžařských bot, zahrada s lehátky
Sport v hotelu: sauna

  • hotel
  • welness
  • jídelna
  • pokoj

Val di Fassa, Campitello, Sella Ronda

Hotel Medil se nachází v oblasti Val di Fassa. Jedná se o hotel s dlouhou tradicí, zařízený ve velmi decentním a jednoduchém stylu, uprostřed nádherného panoramatu Dolomitů. Hotel má skvělé zázemí jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či jednotlivce.

Pro děti od 3 do 13 let nabízí animátorský program v podobě denního a nočního miniklubu. Nachází se zde herna, zahrada a hřiště. V létě vycházky s vedoucím klubu. V zimě možnost individuální snowbordových a lyžařských kurzů s instruktorem.

Nabízí také širokou škálu wellness služeb: krytý bazén s hydromasážní vanou, sauna, turecké lázně, Thermarium, aromatické sprchy, ledové fontány, solárium, fitness a kosmetické centrum. Vše s doprovodem profesionálních zaměstnanců.

Pokoje jsou zařízeny v alpském stylu se satelitní televizí, rádiem, barem, telefonem, koupelna se sprchou, suity mají i balkon.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení