I Fari rezidence s bazénem  

Typ ubytování: apartmány
Poloha: 200-500 m od moře
Lokalita: Itálie / Sardinie / Porto San Paulo
Vybavení: bar, bazén venkovní , kavárna, obchůdky, pizzerie, recepce, restaurace
Sport v hotelu: dětské hřiště, tenis
Sport v blizkosti: golf, pláž, vodní sporty

Lokalita:

Olbia – Tempio

Region:

Sardegna

Poloha:

 Rezidence I Fari s bazénem – Porto San Paolo / Nachází se v lokalitě Porto San Paolo, na severovýchodě ostrova, asi 15 km od Olbie, na malé vyvýšenině, ze které lze obdivovat ostrov Tavolara, zvedající se poblíž pobřeží z moře. Skládá se z hlavní budovy a apartmánové části. Pláž s hrubým pískem, místy s kamínky (není plážový servis)ve vzdálenosti 300–400 m, 800 m obchody a služby.

Ubytování:

Rezidence I Fari s bazénem – Porto San Paolo / Apartmány v řadových, dvoupatrových vilkách, ty přízemní mají verandu a zahrádku, apartmány v patře balkón, k dispozici i zahradní nábytek. Jsou vybaveny kuchyňským koutem, TV, koupelnou se sprchou a WC. Mono pro 2 – 3 osoby – obývací místnost s dvoulůžkovým rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými lůžky, vyklápěcí přistýlka (doporučuje se pro děti do 12 let), Bilo pro 4 – 5 osob – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s dvoulůžkovým rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými lůžky, vyklápěcí přistýlka (doporučuje se pro děti do 12 let), Trilo A pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s dvoulůžkovým rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými lůžky je oddělena od dalších 2 lůžek ve formě palandy 2 m vysokou zdí, Trilo B pro 7 osob – ložnice s manželskou postelí, malý pokojík se 3 lůžky (možná palanda), obývací místnost s dvoulůžkovým rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými lůž­ky.

Další vybavení:    

recepce, malé obchodní centrum, bar, restaurace, pizzerie, cukrárna, bazén se slunečníky a lehátky (za poplatek), tenisové kurty, hřiště na fotbálek, dětské hřiště a amfiteátr. V blízkosti golfové hřiště.

Strava:

možnost snídaně a večeře (servírované), večeře bez nápojů.

Cena zahrnuje:

nájem apartmánu na týden (pobyty sobota – sobota).

Fakultativní příplatek:

dětská postýlka na vyžádání 40 € / týden, TV 35 € / týden.

Povinný příplatek:

spotřeby energií, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou 55 € / týden / osoba (děti do 3 let zdarma), závěrečný úklid 55 € / mono, 65 € / bilo, 70 € / trilo (úklid kuchyňského koutu je povinností klienta).

Vratná kauce:

200 € / apartmán.

Zvířata:

malých rozměrů povolena na vyžádání za poplatek 20 € / týden.

Vzdálenost od letiště - 20 km

Vzdálenost od pláže - 300-400 m

Vzdálenost od centra - 800 m

Vzdálenost od obchodù - 800 m

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení