Diana Residence 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: 20 minut od lyžařského střediska
Lokalita: Itálie / Plan de Corones / Kronplatz / Terento
Vybavení: bar, dětská herna, fitness, garáž, Kneippova terapie, lyžárna, pára, pizzerie, recepce, restaurace, sauna, solárium
Sport v hotelu: stolní tenis
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, lyžování, snowboard, volné lyžování, vysokohorská turistika

je za celý apartmán na 7 nocí včetně závěrečného úklidu, TV se satelitním příjmem, povlečení a ručníků, utěrek, finskou saunu, Kneipp masáže, fitness, garáž.

Na místě se platí vratná kauce 50 € za apartmán.

UBYTOVÁNÍ:
Nové, velice moderně vybavené apartmány, každý s vlastní koupelnou a kompletně zařízenou kuchyňkou, elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, telefonem, TV a trezorem. K pohodlí Vám poslouží hotelový výtah. Residence Diana se nachází na klidném místě v městečku Terento. Cca 400 m od residence se nachází lyžařský vlek dlouhý cca 800m. Nástupní stanice Riscone pro lyžařskou oblast  Plan de Corones – Kronplatz je vzdálena cca 15 minut jízdy autem. Ubytování v Residenci Diana je vhodné i pro velmi náročnou klientelu.

Další vybavení residence– v ceně je již zahrnuta možnost využít finskou saunu, stolní tenis, fitness, hernu pro děti, Kneippovu terapii, garáž.  Za poplatek je dále možno využít solárium, tureckou saunu.  V přízemí hotelu se nachází restaurace – pizzeria s barem.

Upozornění:apartmány nejsou vybaveny čistícími a úklidovými prostředky (nutno vzít s sebou).

TRILO x 4 - obývací pokoj s rozkládací manželskou postelí, kuchyň, pokoj s manželskou postelí, soc. zařízení, balkón.

TRILO x 6 - obývací pokoj s rozkládací manželskou postelí, kuchyň, pokoj s manželskou postelí, další pokoj s manželskou postelí, 2 x soc. zařízení, balkón.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení